Plakat

Zahl der Lose: 58

1958 Állami Áruház naptáras plakát jó állapotban 58x42 cm
14276.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1980 Roll jégkrém Retro plakát 56x82 cm Hajtva
14277.

Rufpreis:
6 000 HUF
Moulin Rouge, Henri de Toulouse-Lautrec. Nyomat, üvegezett fakeretben. A Moulin Rouge-ban a táncosnő, La Goulue műsorát reklámozza. 67x41cm
14278.

Moulin Rouge, Henri de Toulouse-Lautrec. Nyomat, üvegezett fakeretben. A Moulin Rouge-ban a táncosnő, "La Goulue" műsorát reklámozza. 67x41cm

Rufpreis:
4 000 HUF
14279.

Rufpreis:
3 000 HUF
1979 Mednyánszky emlékplakát. Magyar Nemzeti Galéria. Üvegezett fakeretben. 80x56cm
14280.

Rufpreis:
3 000 HUF
1983 Tájfutó világbajnokság Zalaegerszeg plakát. s: Szyksznian Wanda 70x95 cm
14281.

Rufpreis:
1 600 HUF
Csurka István: Döglött aknák c. darabjának színházi plakátja a a Katona József színházból. rajta saját kezű aláírásával
14282.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1950 Biológiai harcanyagok, propaganda plakát. Bp., Belügyminisztérium Polgári Védelem Országos Parancsnoksága Kiképzési Osztálya (BM PVOP Kik. O.), Offset (6000 példány), feltekerve, 56x82 cm.
14283.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
cca 1950-60 Elsősegélynyújtás, betegszállítás propaganda plakát, ofszet, 6000 pld., apró gyűrődésekkel, szakadásokkal, feltekerve. 83x57 cm
14284.

Rufpreis:
5 000 HUF
cca 1950 Egészségügyi egységek működése a kárheylen, betegszállítás, propaganda plakát, Bp., Belügyminisztérium Légoltalom Orsz. Parancsnokság kiképzési osztálya, Egyetemi Nyomda, ofszet, kisebb szakadásokkal, alsó és felső része lécre applikálva, feltekerve, 69x49 cm
14285.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF