1973 Czóbel Béla Kossuth-Díjas festőművész legújabb képeinek kiállítása 90. születésnapja tiszteletére, Ernst Múzeum, Nagymező utca 8.
1973 szeptember 1-16. Plakát. Üvegezett kopott fakeretben. 81x55cm