Stich

Zahl der Lose: 46

10943.

Rufpreis:
95 000 HUF
256,76
279,41
cca 1800 Porto látlóképe. Színezett rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Körbevágva. 37,5x62 cm / View of Porto. Coloured etching on paper. Unsigned. Cut. 37,5x62 cm
10944.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1840 2 db metszet a Les Bals Masques sorozatból: Les Apprets du Bal és Le retour du bal masque. Litográfia, papír. Jeleztt a litográfián. Hajtásnyommal, egyik lap szélén kisebb szakadással. 25x21 cm
10945.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,27
22,06
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Johann Poppel (1807-1882): Nagyszeben, evangélikus templom, acélmetszet, sarokhiány, 15,5×12 cm
10946.

Rufpreis:
2 000 HUF
François Boucher (1703-1770) festménye után metszette Jacques Firmin Beauvarlet (1731-1797): La reveuse, 1780 körül. Kézzel színezett rézmetszet, papír. Antik, dekoratív üvegezett fa keretben, 40×29 cm
10947.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,68
82,35
John William Godward (1861-1922) festménye után: The toilet of Venus, 1903. Rphael Tuck & Sons kiadása. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Üvegezett fa keretben. 60,5x28 cm
10948.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
2 db gróf Nádasdy Lipótot (1802-1873) megörökítő litográfia. H. Gerhart rajza után: gróf Nádasdy Lipót, Fogarasföld örökös ura, Komárom vármegye örökös főispánja, a vaskorona rend nagykeresztes vitéze (...). Főispánságának 1873 April 16-án ünnepelt 40. éves jubilaeuma emlékére. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kiadta Vereby Soma. Üvegezett fa keretben. 29,5x24,5 cm + gróf Nádasdy Lipót, Fogarasföld örökös ura, Komárom vármegye örökös főispánja (...). Litográfia, papír, jelzés nélkül. Gróf Nádasdy Lipót nyomtatott aláírásával. Kiadta Vereby Soma. Nyomt. Pollák Testvérek Pesten 1867. Lap széle kissé foltos, törésnyomokkal. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm
10949.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
9
Stöber, Joseph (1768-1852) metszése, Bremer rajza után: Szt. Conrad (Konrád). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 9,5×13 cm.
10950.

Rufpreis:
1 800 HUF
Tyroler József (1822-1854): Hunyadi László. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, dekoratív régi fa keretben. Lap széle kissé foltos. 12×9 cm.
10951.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
cca 1860-1890 Gmunden, Traunkirchen és környéke Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fa keretben. 22×31,5 cm cm
10952.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
20 db kétoldalas fametszet rajtuk különféle régi festmények, illusztrációk reprodukcióival, változó állapotban, 41x57 cm és 40x56 cm közötti méretben
10953.

Rufpreis:
1 200 HUF
40 db fametszet rajtuk különféle régi festmények, illusztrációk reprodukcióival, változó állapotban, néhány sarkán gyűrődésnyommal, de közte egy foltos is, 29x41 cm
10954.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF