10943.
400. Gelaufene Fernauktion
Stich
95 000 HUF
256,76 EUR, 279,41 USD
cca 1860-70 J. Summers metszése, Ben Herring (1830-1871) festménye után: The Silks and Satins of the Turf (lovassport metszet). Színezett rézmetszet, papír. Jelzett a metszet alatt nyomtatva. Lap szélén kisebb restaurált sérülésekkel, foltokkal. Kissé sérült üvegezett fa keretben. 50×109 cm / Engraving, with small restored damages on the edge of the paper. Framed with glass.