10950.
400. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Stöber, Joseph (1768-1852) metszése, Bremer rajza után: Szt. Conrad (Konrád). Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 9,5×13 cm.