10891.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
TM jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben, 47,5×33,5 cm.