10872.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
38 000 HUF
102,70 EUR, 111,76 USD
SH v. HS monogram jelzéssel: Retro csendélet, 1973. Olaj, vászon. Kissé kopott fa keretben, 50×60 cm