10845.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Orosz Anita '99 jelzéssel: Liliom. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 39x24 cm