Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
6 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Zöldellő táj. Olaj, karton. Dekoratív levéldíszes régi keretben. 28,5x22 cm