Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Olvashatatlan-jelzessel-Szines-taj-alakokkal-Olaj-karton-Uvegezett-kisse-serult-fa-keret~II2327580
2327580
10604
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Színes táj alakokkal. Olaj, karton. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 50x69 cm
: pelikán_kristóf