10591.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Gyárkéményék. Akvarell, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 32x23,5 cm