10702.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
17 000 HUF
45,95 EUR, 50,00 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, historizáló, kissé sérült fa keretben, 60×80 cm