Munkácsy jelzéssel: Fejek. Ceruza, papír. Üvegezett, sérült fa keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Munkacsy-jelzessel-Fejek-Ceruza-papir-Uvegezett-serult-fa-keretben-29C39721-cm~II2450683
2450683
10837
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Munkácsy jelzéssel: Fejek. Ceruza, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×21 cm
: pelikán_kristóf