10830.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Mészáros jelzéssel: Napfényes udvar. Kréta, papír. Sérült. Üvegezett fa keretben, 19,5×27 cm