10828.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Megyeri J jelzéssel: Téli táj. Olaj, papír, üvegezett fa keretben, 38×28 cm