Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
9 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Koczkás jelzéssel: Finn táj. Olaj, farost. Dekoratív, sérült keretben, 46×55 cm. Jótékonysági aukció! A műtárgy megvásárlásával a Piros Orr Bohócdoktorok Alapítványt támogatja.