10786.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
K Mariska jelzéssel, Szegő Gizi rajza után: Magaslesen (vadász karikatúra). Akvarell, tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×21 cm