10784.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Juhász 921 jelzéssel: Fürdőzők. Akvarell, papír, kissé kopott üvegezett fa keretben, lap jobb szélén kisebb folttal, 46x38 cm