10676.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, lap jobb felső sarka sérült, 34,5x26,5 cm