10666.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Jelzés nélkül: Női portré. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 46×31,5 cm