Jelzés nélkül: Napfényes parkrészlet. Olaj, karton. Fa keretben. 18,5x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Jelzes-nelkul-Napfenyes-parkreszlet-Olaj-karton-Fa-keretben-18-5x26-cm~II2412192
2412192
10632
400
2200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
2 200 HUF 5,95 EUR , 6,47 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Napfényes parkrészlet. Olaj, karton. Fa keretben. 18,5x26 cm
: karap_norbert
Katalognummer: