Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Ismeretlen XVIII. századi festő: Szent Antal és a kis Jézus.
Jelzés nélkül. 64x45 cm. A festmény múzeumi restauráláson és konzerváláson esett át. Retusálás nélkül, az eredeti állapotában fellelt sérülések és hibák találhatóak rajta. Dublírozott.