10552.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Innocent Ferenc (1859-1934): Ave Mária. Nyomat, papír, sérülésekkel, jelzett, 45x32cm