10765.
400. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Gulácsy jelzéssel: Sétálók. Vegyes technika, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben, 42,5×28 cm