Glatz jelzéssel: Gyerekportré, olaj, vászon, 47×38 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Glatz-jelzessel-Gyerekportre-olaj-vaszon-47C39738-cm~II2458408
2458408
10762
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Glatz jelzéssel: Gyerekportré, olaj, vászon, 47×38 cm
: tm