Elsa jelzéssel: női portré. Olaj, vászon, üvegezett keretben 34x24 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Elsa-jelzessel-noi-portre-Olaj-vaszon-uvegezett-keretben-34x24-cm~II2458171
2458171
10751
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Elsa jelzéssel: női portré. Olaj, vászon, üvegezett keretben 34x24 cm
: karap_norbert