Barsi B jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~3000002/Barsi-B-jelzessel-Viragos-udvar-Olaj-karton-Kisse-serult-fa-keretben-56x69-cm~II2426216
2426216
10721
400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Barsi B jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 56x69 cm
: pelikán_kristóf