cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), össz. 5 db részben erotikus illusztráció: Don Juan, Byron költeményéhez (2 db) és Lermontow költeményéhez (3 db). Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben.