Zirkelbach László (1916-?): Csendélet cicával, 1961. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap zsűri címkéjével. Jobb felső sarkában apró sérüléssel. Kissé sérült fa keretben. 50x60 cm