Tóth Ernő (1949 - ) Francisca és Francisco. Rézkarc, papír, művészpéld... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/400/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~3000001/Toth-Erno-1949-Francisca-es-Francisco-Rezkarc-papir-muveszpeldany-EA-VIII-15x12~II2458184
2458184
10451
400
Beschreibung: Tóth Ernő (1949 - ) Francisca és Francisco. Rézkarc, papír, művészpéldány. EA. V/III- 15x12 cm Üvegezett keretben
: tm