3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt. 319+5 p + 20 t. Egészoldalas fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.