Bücher: Religion

Zahl der Lose: 37

17811.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
17812.

Rufpreis:
3 000 HUF
17813.

Rufpreis:
3 000 HUF
17814.

Rufpreis:
1 200 HUF
17815.

Rufpreis:
3 000 HUF
17816.

Rufpreis:
1 000 HUF
17817.

Rufpreis:
2 000 HUF
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint. Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre. Bp., 1928, Palladis Rt. 319+5 p + 20 t. Egészoldalas fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
17818.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vizsolyi Biblia. I-II. kötet. Bp., 1990, Helikon. Kiadói dombornyomott, aranyozott, bordázott gerincű műbőr kötés, kísérőfüzettel. Az 1590-ben Vizsolyban nyomtatott Károlyi-biblia első kiadásának reprint kiadása.
17819.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fioretti. Fordította: Kaposy József. [Bp.,1921], Genius, 4+XXXIX+348 p. Az oldalszámozáson belül Végh Gusztáv 16+1(címlap)+1(záródísz) egészoldalas fametszetű illusztrációjával. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel, foltos lapokkal, ajándékozási címkével.
17820.

Rufpreis:
5 000 HUF
A protestantizmus Magyarországon. I-II. rész. (Egy kötetben.) Történeti és helyzetrajz. I. rész.: S. Szabó József: A protestantizmus Magyarországon. II. rész.: Baltazár Dezső-Czeglédy Emánuel et alii: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életben. Sajtó alá rendezte: Vida Gyula. Bp.,1928, Bethlen Gábor Szövetség. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17821.

Rufpreis:
2 400 HUF
Schöberl, X. F.: A katholikus hitoktatás kézikönyve. I-.III. köt. Ford.: Tóthfalussy Béla. Bp., 1891, Hunyadi Mátyás Intézet. Korabeli kopott aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró hátsó szennylappal, bekötött borítókkal.
17822.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF