Farkas Pál: A buddhizmus ethikája. A "negyedik nemes igazság" alapján. Vallástörténeti tanulmány. Theologiai Tanulmányok 23. szám. Debrecen, 1932, szerzői magánkiadás. 90 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az eredeti papírkötés elülső borítóját a borítóra kasírozták.