15038.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Balbo, Italo: Diadalmas szárnyak. A második olasz óceánrepülés. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerince kopott, belül a gerincnél a papír kissé szakadt, egyébként jó állapotban.