15039.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
Almásy László: Az ismeretlen Szahara. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin, 212 p.+30 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. 2 képtábla hiányzik. Oldalszámozáson belül egy térképpel. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, helyenként foltos lapokkal és kissé laza fűzéssel.