17628.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 400 HUF
Ottlikné Balogh Ilona: Szakácskönyv Budapest, 1928, Hangya 108 p. + [2] p. Utolsó levél hiányzik, kiadói, sérült, laza félvászon kötésben, első előzéklap hiányos