17579.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Kis kertész. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa. Bp., 1922, Pátria. VIII+330 p. Harmadik kiadás. Korabeli egészbőr-kötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel.