18281.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
M. Tótfalusi K. Miklósnak maga személyének, életének és különös tselekedetinek mentsége. Mellyet az Irégyek ellen, kik a' közönséges Jónakj ezaránt meggátolói, írni kénszerített. Kolozsváratt, 1698. Esztendőben. Melyet, most ujjolag kinyomtattak Tolnai Gábor bérkefeztő-beszédével. Gyoma, 1940., Kner Izidor, 2+123 p. Kiadói félvászon-kötés, egészen kis kopásnyomokkal, ex libris-szel. Megjelent 1000 példányban.