18282.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Kemechey Jenő: Magyar Mohikánok. Bp., 1901, Rákosi Jenő, 184+8 p. Egyetlen kiadás. Bibliofil kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, Leszik-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval.