18149.
400. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Dr. May Károly: A puskás búr. Ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1901, a fordító kiadása (Pallas-ny.). 172 p. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként sérült, javított, kissé foltos lapokkal.