B. Bibra Ernő: Szerelmi perpatvarok. I-III. kötet. Pest, 1872, Kocsi Sándor könyvnyomdája. 156+180+160 p. Könyvkötői aranyozott félvászon-kötés, egybekötve, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.