14289.
399. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
800 HUF
Kerényi György, Rajeczky Benjamin: Éneklő iskola. Vezérkönyv az énekes ábécéhez. Bp., 1941, Magyar Kórus. Második kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, egy hiányos lappal.