14290.
399. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 800 HUF
Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp., Népies Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, sérült gerinc, ázott lapok, kopottas állapotban.