Pieter Tanjé (1706-1761): Tengeri élőlények. Kézzel színezett metszet, papír. Jelzett a metszeten nyomtatva. Lap tetején kisebb sérüléssel. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 41×52 cm