11012.
399. Gelaufene Fernauktion
Stich
20 000 HUF
Leyden, Lucas van (1494-1533) után, XIX. sz. ismeretlen művész munkája: Lázár feltámasztása. Heliogravűr, papír, jelzés nélkül. Kissé sérült, régi üvegezett fa keretben, 28,5×20 cm