10675.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Poll H jelzéssel: Csendélet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 34x23,5 cm