10674.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
13 000 HUF
35,14 EUR, 38,24 USD
Pittner 941 jelzéssel: Utcarészlet. Pasztell, papír, sérült. Fa keretben, 25×42 cm