10641.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Megyeri jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 42×52 cm