10642.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Megyeri jelzéssel: Horgász. Olaj, farost. Kissé foltos. Fa keretben, 36,5×46,5 cm