10480.
399. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
70 000 HUF
189,19 EUR, 205,88 USD
Jelzés nélkül, XVIII v. XIX sz. német festő: Lovaskatonák. Olaj, vászon, sérült. Kopott, antik fa keretben. 30x42 cm